Sultanhamam’da 25 yıl süren bu gelişim sonrası, 2008 yılında Ulusal Tekstil buradan ayrılarak, Bağcılar’da mevcut 8200 metrekarelik, 9 katlı ve modern showroom alanlarından oluşan merkez binasına geçti… Güncel ve sezona özel üretimlerimiz, müşteri memnuniyeti odağımız ve AR-GE çalışmalarımız ile burada hizmete sunmaya başladı.

Günümüzde Ulusal Tekstil, Vinaldi markası ile mağazacılık gelişimini stok gücü ve sevkiyat hızı ile birlikte sürdürmeye devam ediyor. Türkiye genelindeki 2000’i aşkın müşteri portföyü, Vinaldi markasının altında müşterilere kesintisiz hizmet sunmaya devam ediyor.

Ulusal Tekstil, 40 yıllık piyasa deneyimi, ulaşmış olduğu kalitesi, stok gücü, kazanç paylaşımı, dünyada büyük bir aile olmuş ‘‘Vinaldi Dostluğu’’ eşliğinde ve sektördeki yenilikçi tavrı ile Türk ev tekstilinin parıldayan yıldızıdır!..

Ulusal Tekstil 1984 yılında kuruldu ve Türk ev tekstilinin kalbi olan İstanbul Sultanhamam’da faaliyete geçti… Gelenekten, geleceğe doğru yol alarak perde ve ev tekstlinde Ulusal Tekstil 40 yıllık tecrübesi ile modanın öncüsü ‘Vinaldi’ ile farklı bir marka olmayı başardı.

Yıllar içinde kaliteli, çok çeşitli ürün konsepti ve ‘’kalite denetlenmez, üretilir’’ anlayışı sayesinde ulusal ve global pazarda üstünlük sağlayarak Türkiye ve Avrupa’da en çok tercih edilen bir marka haline geldi…